Erdoğan, ‘Paralelde ısrar edenler, başlarına gelecekleri kabul ediyorlar demektir’

01 Mayıs 2016 Pazar, 01:41
erdoğan

Erdoğan, ‘paralelde ısrar edenler, başlarına gelecekleri kabul ediyorlar demektir’ dedi.

Cumhurbaşkanı Recep TayyipErdoğan, İlim Yayma Cemiyeti’nin 65. yaş günü vesilesiyle düzenlenen törende paralel yapıyla mücadelenin sıkı şekilde süreceğini söyledi.

BU CAN BU TENDE OLDUKÇA SONUNA KADAR GİDECEĞİZ

Paralel yapının da Batı medyası gibi Türkiye’yi karalamaya çalıştığını, ancak inlerine girildiğini hatırlatan Erdoğan “Yalanın envai çeşidi onlarda var. Çok ciddi kısmı cezaevinde, bir kısmı kaçtı gitti. Dedik ya inlerine gireceğiz, girdik, giriyoruz. Bu can bu tende oldukça bu ümmete ihanet eden kim olursa olsun sonuna kadar gideceğiz” şeklinde konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan sözlerini şöyle sürdürdü:

ABD ziyaretimde bir baktım PKK ile paralel devlet yapılanması yan yana. O fotoğraf hala gaflet içinde olan kardeşlerimize temenni ederim ki kurtuluş yolu olur.

ÜLKEMİZİN EN PARLAK BEYİNLERİNİ RİYAKAR ROBOTLARA ÇEVİRDİLER

Adana’daki MİT TIR’ları meselesinde, Türkiye hukuk devleti olmasaydı bu ihanetin cezası çok başka olurdu. Türkiye hukuk devleti olmayı başardığı için hesabı mahkemede veriyorlar. Bu sıradan mesele değildir. En açık, en aleni ihanet teşebbüsünü gerçekleştirenlerin bu millete ve bu devlete yapamayacakları kötülük yoktur. Bu ihaneti yapanlar kendi kazdıkları kuyuya düşmüştür. Paralel ihanet şebekesinin ülkemize verdiği zarar gayet büyüktür. Ülkemizin en parlak beyinleri şahsiyetsiz, kişiliksiz, riyakar robotlar haline dönüşmüştür.

PARALELDE ISRAR EDENLER BAŞLARINA GELECEKLERİ KABUL EDİYOR DEMEKTİR

Hala bu yapının içinde kalmakta ısrar edenler, hiç kusura bakmasınlar başlarına gelecekleri kabul ediyor demektir. Terör örgütü içinde bulunana terörist denir. Türkiye’nin en parlak beyinleri paralel yapı tarafından adeta iğfal edildi.

HADDİNİ BİLMEZ TİPLER

Kut’ül Amare zaferinin 100. yılını hep birlikte kutladık. Bu ülkede bunu zafer kabul etmeyen haddini bilmez tiplere rağmen bu zafere sahip çıktık.

Tarih bir milletin geleceğine yol gösteren kayıtlardır. Biz tarihimizden kuvvet alıyoruz. Bir milleti müstemleke yapmak isteyenler önce tarihinden koparır.

Bugüne kadar yapılan da budur. Yalnız Türkleri değil, onların tarihini de yenmek anlayışıyla hareket edenler, bu milleti tarihinden utanır hale getirmek istemiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz