Son Dakika
27 Kasım 2020 Cuma

Faruk Çelik: Yük kiminin sırtında, kiminin kafasında, kiminin de yüreğindedir!

21 Kasım 2020 Cumartesi, 00:43
faruk çelik

Eski Bakan Faruk Çelik, Cumhurbaşkanımızın “ekonomide ve hukukta reform yapılacak” açıklaması, toplumun her kesiminde büyük memnuniyetle karşılanmıştır”dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yeni dönemde toplumun tümünü ilgilendiren önemli reform hazırlığı yaptıklarını açıklamasının çok önemli olduğunu ifade eden Faruk Çelik, bu müjdeli haberin tüm kesimlerde memnuniyetle karşılandığını söyledi.

Faruk Çelik, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi.

“Sayın Cumhurbaşkanımızın “ekonomide ve hukukta reform yapılacak” açıklaması, toplumun her kesiminde büyük memnuniyetle karşılanmıştır. Bunun altında yatan ana neden AK Parti’nin reformcu kimliğinin ve pratiğinin bilinmesidir. Bu noktada başta karar vericiler olmak üzere herkese büyük görev ve sorumluluklar düşmektedir. Önü arkası hesap edilmeden sarf edilen bazı açıklamaların, oluşan bu güven ortamına zarar vereceği açıktır. Parti yönetiminde çok seslilik, istişare zemininde olduğu müddetçe sorunların çözümüne katkı sağlar. Aksi takdirde heva ve hevesleri besler ki bunun da ne ülkemize ne milletimize faydası vardır. Unutmamak gerekir ki “yük kiminin sırtında, kiminin kafasında, kiminin de yüreğindedir.” Reformları bugüne kadar yükü/sorumluluğu hem sırtında hem kafasında hem de yüreğinde hissedenler yaptı, başkaları değil.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz