Düşman içer de … Cengiz Çandar itiraf etti

11 Nisan 2016 Pazartesi, 10:56
Düşman içer de …  Cengiz Çandar itiraf etti

Cengiz Çandar, çabalarının 7 Haziran’da sevindirici bir sonuçla noktalandığını sandıklarını ancak sürecin 1 Kasım’da noktalandığını söyledi.Radikal’in kapanmasından sonra gazeteciliği bıraktığını açıklayan Cengiz Çandar, 1 Kasım’da AK Parti’nin ezici üstünlüğüyle sonuçlanan genel seçimlere ilişkin açıklamalarda bulundu.

“BENİM DE DİDİŞTİĞİM ALANDA YENİLGİYE UĞRADIK”

Hazal Özvarış’a konuşan Çandar, kendisine yöneltilen 1 Kasım ile ilgili soruya şöyle yanıt verdi: “1 Kasım seçim sonucuyla, seçimlere kadar içinde benim de didiştiğim alanda yenilgiye uğradık. Kabul edeceksin, yenildik. Bu olmamış gibi davranmanın bir manası yoktu.

“..SEVİNDİRİCİ BİR SONUÇLA NOKTALANDIĞINI SANDIK”

Daha önce 2011-2012, özellikle 2013-2014’ten sonra ve 2015 boyunca yazdığımız, kafamızda ürettiğimiz hemen her şey denize akan dereler gibi 2015 seçimine doğru akıyordu. Çabalarımızın, kendi açımızdan 7 Haziran’da çok sevindirici bir sonuçla noktalandığını sandık. Gelgelelim, arkasına birkaç yılı alan ve sonraki yılları belirleyecek olan süreç, 7 Haziran’da değil, 1 Kasım’da noktalandı.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz