Mahalleyi satın alıp fakirlere verdi!

16 Mart 2016 Çarşamba, 12:07
ronaldo0

Real Madrid’li Ronaldo, 2 milyon euroya Rio’da mahalle aldı ve kiracılara mülklerinin tapusunu verdi.

Real Madrid’li Ronaldo’nun, New York’ta Trump Tower’da 18 milyon 500 bin euroya satın aldığı daire ve Monte Carlo’daki 140 milyon euroluk otel ortaklığı bulunuyor. Ancak Portekizli yıldızın son gayrımenkul girişimi ayakta alkışlandı. Ronaldo’nun emlak işlerini birlikte yaptığı Proto Enterprises, Portekizli yıldızın Brezilya’nın Rio de Janeiro kentinde 2 milyon euroluk yatırım yaptığını duyurdu. Kira vermeyin Yıldız futbolcunun satın aldığı mülk, yoksulların yaşadığı ‘favela’ adı verilen mahallelerden biri. Bütün araziyi alan Ronaldo, buradaki kiracılara, kira ödememeleri için mülklerini bağışlamış. Proto Enterprises, favelanın adını açıklamayarak Brezilyalı eski futbolcu Adriano’nun büyüdüğü yer olduğu bilgisini verdi. Mahallenin polisin giremediği ve uyuşturucu ticaretinin yoğun yapıldığı Vila Cruzeiro olduğu tahmin ediliyor. Günün Gelişmeleri daha fazla 1 Almanya basını Gomez’i göklere çıkardı! 2 Braga’ya sahasında dikkat! 3 Dilmen: Bu kadar şerefsizlik…

MAHALLEYİ SATIN ALIP FAKİRLERE VERDİ! Real Madrid’in yıldızı Ronaldo, İnstagram hesabından anlamlı bir paylaşımda bulundu. Suriyeli çocuklar için yapılan kampanyaya destek veren Portekizli futbolcu, fotoğrafın altına “Futbol oynamayı seven 5 yaşındaki Ayman gibi Suriyeli çocukları kurtarın” yazdı.

Ayman gibi Suriyeli çocukları kurtarın.

Suriyeli çocuklara yardım ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz